Наполи разплака Ювентус в 93-ата минута (ВИДЕО)

0
Наполи
Twitter.com

Отборът на Наполи успя да победи Ювентус с 0:1 като гост в мач от 31-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в срещата отбеляза Джакомо Распадори в 93-ата минута.

Двата тима не успяха да си вкарат до 83-ата минута, когато Анхел ди Мария прати топката в мрежата на Наполи. Голът обаче бе отменен от ВАР заради нарушение в хода на атаката.

Десет минути по-късно Наполи нанесе своя удар – резервата Распадори донесе трите точки на неаполитанци.

В класирането Наполи е лидер със 78 точки, като има аванс от 17 точки пред втория Лацио. Ювентус е трети с 59 точки.