Мъри: Михайлов ще пази срещу Черно море

Треньорът на Левски Станимир Стоилов обяви, че Николай Михайлов ще пази срещу Черно море утре във Велико Търново. Мъри уточни, че младите обаче получават достатъчно шансове и така ще бъде и занапред, явно визирайки Пламен Андреев, който беше титулярен страж през есента и носеше капитанската лента.
„Единственият проблем е теренът, наши хора са там и чистят, но все още има сняг. Дано не е замръзнал, за да може и двата отбора да изиграем добър мач. Между Левски и Черно море винаги са ставали интересни двубои. Единствено Асен Митков има проблеми, всички други са здрави, изключвам Андриан Краев“, заяви Мъри.
„Черно море има запазен стил и начин на игра от години и не вярвам да можем да се изненадаме. Левски обаче трябва да мисли за своята философия и начин на игра. Ако се представим на максимално ниво, трябва да спечелим. Очаква от моите футболисти да започнат да печелят мачове, защото след положителното представяне на терена е време да печелим мачове. Футболистите на Левски са задължени да играят във всеки мач за победа и да я търсят до последната минута“, допълни Станимир Стоилов.





























Няма коментари.