Меси и Мбапе отказаха втория в Лига 1 (ВИДЕО)

0
ПСЖ Килиан Мбапе
БТА

Френският гранд Пари Сен Жермен успя да победи втория във временното подреждане Ланс с 3:1 като домакин в мач от 31-ия кръг на Лига 1.

Звездите на отбора Лионел Меси и Килиан Мбапе се отчетоха с по едно попадение в мача, а един гол добави и Витиня.

Преди тях обаче, още в 19-ата минута на двубоя, Ланс остана с човек по-малко. Сали Абдул Самед си изкара директен червен картон и значително влоши ситуацията за гостите на „Парк де Пренс“.

ПСЖ вкара и трите си попадения през първото полувреме, докато Ланс върна един гол през втората част след попадение на Пшемислав Франковски от дузпа.

В класирането ПСЖ е лидер със 72 точки, като има аванс от девет точки пред втория Ланс.