Ман Юнайтед загря за новия сезон с обрат над Ланс на „Олд Трафорд“ (ВИДЕО + СНИМКИ)

0
Манчестър Юнайтед - Ланс
БТА / BTA

Манчестър Юнайтед постигна успех с 3:1 над Ланс в препоследната си лятна контрола преди старта на новия сезон във Висшата лига. На „Олд Трафорд“ тимът на Ерик тен Хаг стигна до успеха след обрат в първите петнадесет минути на второто полувреме.

Преди първия съдийски сигнал домакините представиха новия си нападател – 20-годишният нападател на Аталанта Расмус Хойлунд, който идва от италианския Аталанта.

„Червените дяволи“ стартираха активно, но Ланс беше този, който първи поведе и със страхотен гол. В 23-ата минута Флориан Сотока даде аванс в полза на гостите от Франция с прехвърлящ удар близо до централната част на терена, след като видя, че вратарят Андре Онана е излязъл напред.

Ман Юнайтед обаче изравни три минути след почивката, когато Антони изведе Маркъс Рашфорд и английският национал реализира за 1:1.

В 53-ата минута, при бърза контра, Алехандро Гарначо асистира за Антони, който осъществи обрата и даде аванс на своя тим – 2:1.

Шест минути по-късно Каземиро оформи крайния резултат от 3:1, когато Люк Шоу центрира от фаул, Рашфорд отклони с глава, а бразилецът засече точто във вратата.

„Червените дяволи“ ще играят с Атлетик Билбао в последната си проверка в неделя, 06.08, от 18:00 часа. В първия кръг на новия сезон Юнайтед ще играе у дома срещу Уулвърхемптън на 14 август.