Ливърпул стартира с обрат в Лига Европа (ВИДЕО)

0
Дарвин Нунес
Снимка: Twitter.com

Отборът на Ливърпул стартира с победа в Лига Европа, побеждавайки ЛАСК Линц с 2:1 като гост след обрат в първи мач от груповата фаза.

Мърсисайдци стартираха с куп резерви, като Юрген Клоп даде почивка на основни играчи. ЛАСК откри резултата в началото на първото полувреме с гол след заучено изпълнение при ъглов удар.

След почивката обаче Луис Диас спечели дузпа, която бе вкарана от Дарвин Нунес. След това самият Диас се разписа, а в края на мача се разписа и влезлият от резервната скамейка Мохамед Салах.

Това е четвърти победен обрат за Ливърпул от началото на сезона.