Ливърпул изкова пета поредна победа във Висшата лига

0
Мохамед Салах
Снимки: БТА / BTA

Английският гранд Ливърпул постигна пета поредна победа във Висшата лига, след като надигра Уест Хям с 3:1 като домакин в мач от шестия кръг на новия сезон.

Мърсисайдци откриха резултата чрез Мохамед Салах в началото на първото полувреме, но Джаръд Боуен изравни за „чуковете“ преди почивката.

През второто полувреме Дарвин Нунес върна аванса на „червените“, а Диого Жота се разписа в края на срещата, оформяйки крайното 3:1.

Ливърпул се нарежда втори в класирането с 16 точки – на две точки зад лидера Манчестър Сити.