Левски убеди дърпащ се за нов договор да размисли

LAP.bg
Ръководството на Левски успя да убеди Жереми Петрис да размисли за сключването на нов договор, пише „Мач Телеграф“. Бранителят твърдо отказваше да преподпише, но сега е отворен за преговори.
Петрис е сред най-добрите играчи на „сините“, но договорът му с клуба изтича в края на сезона. Това означава, че клубът може да го изпусне без трансферна сума.
Първоначално Петрис отказваше да преподпише, но сега той е готов да преговаря и да поднови контракта си при по-добри условия.
Преговорите между двете страни вече са започнали, като се очаква развръзка в следващите седмици.





























Няма коментари.