Betano Вземи бонуса

Лацио допусна обрат от АЗ Алкмар на „Олимпико“

0
лацио аз алкмар

АЗ Алкмар спечели визитата си на Лацио с 2:1 в първи осминафинален мач от турнира Лига на конференциите. Срещата на „Стадио Олимпико“ в Рим започна чудесно за играчите на Маурицио Сари, които откриха резултата в 18-ата минута чрез Педро, който материализира пас на Матиа Закани. Възпитаниците на Паскал Янсен върнаха попадението в самия край на първата част, когато точен беше Вангелис Павлидис.

Нидерландският тим осъществи пълен обрат в 62-ата минута чрез Милош Керкеш. И двата гола на гостите дойдоха след асистенции на шведа Йеспер Карлсон. Реваншът е насрочен за 16.03, четвъртък.