Ювентус държи изкъсо Интер и Милан след нова победа

0
Удинезе - Ювентус
Снимка: Twitter.com/JuventusFC

Италианският гранд Ювентус победи Емполи с 2:0 като гост в мач от третия кръг на Серия А. Данило и Федерико Киеза отбелязаха попаденията за „бианконерите“.

Данило се разписа в средата на първото полувреме, а в края на частта Душан Влахович изпусна дузпа.

Ювентус трябваше да чака до 82-ата минута, за да бъде сигурен в победата. Тогава Киеза вкара за 2:0.

В класирането Ювентус е трети със седем точки в актива си – на два пункта зад отборите на Интер и Милан. Емполи остава на дъното на таблицата без точки в актива си.