Джеймс Хардън и Филаделфия са пред раздяла

Гардът на Филаделфия Севънти Сиксърс – Джеймс Хардън, ве се възпозлва от опцията в договора си на стойност 35.6 милиона долара и заедно с отбора ще търсят партньор за сделка, която ще прати играча някъде другаде. Според изданието ‘The Athletic’, най-заинтересовани отбори към този момент са Лос Анджелис Клипърс и финалиста от миналия сезон Маями Хийт.
Десеткратният участник в Мача на звездите в НБА ще навърши 34 години през август. Хардън пристигна във Филаделфия през 2022 г. в трейда от Бруклин. С ‘Фили’ той подписа договор за две години на сотйност 68.6 милиона долара за две години.
През изминалия редовен сезон Хардън записа средно по 21 точки и 10.7 асистенции в 58 мача, а Севънти СИксърс отпаднаха на полуфиналите в Източната конференция. Ако Хардън си тръгне от Филаделфия, това ще бъде негов четъврти отбор за последните 4 сезона.





























Няма коментари.