Ивайло Чочев отново герой за ЦСКА 1948

0
Ивайло Чочев, ЦСКА 1948
Снимка: LAP.bg

Бронзовият медалист от миналия сезон ЦСКА 1948 победи с минималното 1:0 у дома Ботев Пловдив. Столичният тим вече заема шесто място в класирането, докато Ботев Пловдив е на 12-то.

В петата минута Ерденис Гурища центрира, а Чочев стреля с глава, но удари дясната греда.

Около четвърт час по-късно Вутов се пребори с Перера и стреля от над 20 метра по земя, но топката излезе в аут.

Пловдивчани опитаха да отговорят с шут на Бароан, но националът Даниел Наумов се намеси.

В добавеното време на първата част Бирсент Карагарен центрира към Чочев, който отправи още един неточен удар към вратата на гостите.

Веднага след почивката Ивайло Чочев с левия крак засече центриране на Симеон Петров, но изпрати кълбото над вратата.

Малко по-малко от четвърт час преди края на редовното време резервата Видар Кяртансон се измъкна и изпрати топката във вратата на Ботев, но попадението не беше потвърдено заради засада.

Четири минути преди края Георги Русев центрира от фал и Чочев с глава реализира победния гол в полза на „червените“. Ангел Рангелов

Душан КеркезАнтонио Вутов ЦСКА 1948ПедриньоДаниел КайзерКонстантинос БалоянисЕлитон, ЦСКА 1948Бирсент Карагарен, ЦСКА 1948Душан КеркезЙонас Там, Ботев ПловдивНиколай Панайотов