Интер удари Удинезе и се откъсна на Милан (ВИДЕО)

0
Интер Ромелу Лукаку
БТА

Италианският футболен тим Интер записа победа над Удинезе с резултат 3:1 като домакин в мач от 23-ия кръг на Серия А.

Белгийският нападател Ромелу Лукаку откри резултата с гол от дузпа в 20-ата минута. В края на първото полувреме словенецът Санди Ловрич успя да изравни за Удинезе.

През второто полувреме Хенрих Мхитарян успя да вкара попадение във вратата на Удинезе и да върне аванса на домакините. Гол в края на Лаутаро пък оформи крайното 3:1.

След победата Интер има 47 точки в актива си – с три пред третия Милан. Наполи остава недостижим на върха с 15 точки аванс пред „нерадзурите“.