Илия Груев записа официален дебют в Англия (ВИДЕО)

0
Илия Груев-младши
Снимка: Twitter.com/Leeds United

Футболист номер 2 на България Илия Груев направи официален дебют за новия си тим Лийдс. Българинът влезе като резерва при победата с 3:0 над Милоул като гост в мач от шестия кръг на Чемпиъншип.

Лийдс откри с попадение на Джоел Пиру в петата минута, а отново той вкара за 2:0 в 77-ата. Третото попадение пък дойде в 81-ата минута, когато се разписа Жоржиньо Рютер.

Груев влезе в игра в 89-ата минута, записвайки първи минути с екипа на Лийдс, но на практика нямаше много време да покаже на какво е способен.

В класирането Лийдс се нарежда на десето място с девет точки – на седем пункта зад лидера в Чемпиъншип.