Холанд вкара хеттрик, Пеп го извади на мига (ВИДЕО)

0
Ерлинг Холанд

Английският шампион Манчестър Сити разгроми Бърнли с 6:0 като домакин в мач от 1/4-финалите на ФА Къп. За „гражданите“ отново се вихреше Ерлинг Холанд, който обаче отново бе спрян от своя наставник Пеп Гуардиола.

Подобно на мача с РБ Лайпциг в Шампионска лига, когато вкара 5 гола и бе изваден, и сега Холанд успя да отбележи хеттрик, но малко по-късно видя как Гуардиола го вади от игра.

Холанд вкара два гола преди почивката и още един през втората част, а освен това се отчете и с асистенция за гол на Хулиан Алварес. Минута по-късно Холанд бе изваден, а до края на мача Коул Палмър и Алварес добавиха още два гола.

Победата класира Сити за полуфиналите на ФА Къп.