Хебър сломи Локо Пловдив на „Лаута“

0
Хлеб Бухал, Димитър Илиев, Локомотив Пловдив, Хебър, Богомил Божуркин
LAP.bg

Хебър победи с 1:0 Локомотив (Пловдив) в приятелски мач на стадиона в парк „Лаута“. Единственият гол реализира Стилиян Тисовски още в 6-ата минута.

Малко след това Илко Пиргов отрази удар на Венсан Марсел. След половин час игра Тодор Павлов изведе Каракашев сам срещу вратаря на гостите. Микулич излезе много разчетен и скъси дистанцията, след квото успя да избие.

До края на полувремето двата тима не успяха да създадат особено чисти ситуации пред някой от вратарите.

В 65-ата минута опасен удар на Йосип Томашевич премина малко над вратата.

След това пък Ивайло Димитров пропусна две изгодни възможности за изравнителен гол. За Хебър Костадин Велчев получи директен червен картон за грубо нарушение срещу Петър Витанов.

В последните секунди Джовани шутира от границата на наказателното поле, а Микулич улови, с което свърши мачът.