Гришо: Сравненията с Федерер бяха неподходящи

Снимка: Twitter
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров заяви, че сравненията с Роджър Федерер през годините са били неподходящи. Той смята, че никой не заслужава да носи такъв товар и да бъде сравняван с един от най-великите играчи в историята.
„Никой млад тенисист не бива да носи такъв товар върху името си. Това бе едно от най-неподходящите сравнения според мен. Точно по тази причина съм изключително горд, че си изградих собствено име“, заяви Григор, който бе наричан Baby Fed.
„Гордея си с моя инат и желанието да продължавам и когато съм в трудни моменти. С постоянството да работя и когато не виждам изход, чувствам се зле психически, обезкуражен съм и нямам увереност в себе си“, добави още българинът.





























Няма коментари.