Гранада и Виляреал впечатлиха с 5 гола за едно полувреме, „жълтите“ ликуват

0
Виляреал
Снимка: Twitter.com/Villareal

Виляреал победи с 3:2 Гранада като гост в мач от 11 кръг на испанската Ла Лига. С победата „жълтата подводница“ е на дванадесето място с 12 точки. Гранада е предпоследен с 6 пункта.

Малко преди да изминат 20 минути, Александър Сьорлот центрира за Жерар Морено, а испанският национал откри с хубав завършващ удар.

Минути по-късно Морено вкара и втория си гол, за да дублира аванса на „жълтите“. Левичарят вкара от дузпа.

В 28-ата минута Виляреал поведе с категоричното 3:0. Тогава Сьорлот се разписа.

В ответната атака обаче, Гранада успя да върне един гол. Бившият халф на Рома Гонсало Вияр намери Рикард Санчес, а той с хладнокръвие направи 3:1.

Гранада успя набързо да вкара и още един гол. Браян Сарагоса намери Мюрто Узуни, а вторият върна изцяло гостите в мача.

През втората част двата тима понамалиха оборотите, но въпреки това имаше няколко положения пред двете врати, които не доведоха до гол.