Фейенорд разпердушини „орлите“ от Лацио насред Ротердам

0
Фейенорд, Рамиз Зеруки
Снимка: БТА

Фейенорд разби италианския Лацио и го победи с 3:1 в двубой от трети кръг на групите на Шампионска лига.

Ротердамци не дадоха никакъв шанс на своя съперник от Рим и дори водеха с 3:0 в даден период от мача.

Два гола за нидерландците отбеляза мексиканската звезда Сантяго Хименес, а и едно негово попадение бе отменено още в 27-ата минута. Головете на Хименес дойдоха в 31-ата и 74-ата минути. Между двата гола на Хименес един вкара Рамиз Зеруки в продължението на първата част.

„Бианкочелестите“ намалиха чак в 83-ата минута, когато Педро вкара от дузпа. В края на мача „орлите“ можеха да допуснат и четвърти гол.

Фейенорд вече е начело в групата с 6 точки, а Лацио е на трета позиция с 4 точки. По-късно през днешния ден Атлетико Мадрид и Селтик си дават среща. Мадридчани имат 4 пункта на второ място, докато шотландците са капо.