Фамозен гол на Хайнц донесе първа победа на ЦСКА

0
ЦСКА
LAP.bg

Отборът на ЦСКА успя да победи Крумовград с минималното 1:0 като домакин на стадион „Българска армия“ в мач от втория кръг на новия сезон в Първа лига. Така „червените“ записаха първи успех през новата кампания.

Единственото попадение в срещата отбеляза Тобиас Хайнц, който се разписа малко след средата на първото полувреме. Плеймейкърът вкара фантастичен гол със странична ножица, засичайки центриране на Амос Юга.

Малко по-късно Саша Илич бе принуден да смени Енес Махмутович, а вместо него влезе Браян Кордоба, който направи официален дебют с червената фланелка.

През втората част дебют записа и Данило Асприля, който също се появи като резерва. Матиас Фаетон пък започна като титуляр и остана на терена до средата на второто полувреме.

С победата ЦСКА излезе на втора позиция във временното подреждане с актив от 4 точки – на два пункта зад ЦСКА 1948. Крумовград е трети с 3 точки.