Евертън спря Челси на „Стамфорд Бридж“ (ВИДЕО)

0
Челси - Евертън
БТА

Челси и Евертън не успяха да се победят, завършвайки при резултат 2:2 на „Стамфорд Бридж“ в мач от 28-ия кръг на Висшата лига.

След две шампионатни победи възпитаниците на Греъм Потър отново допуснаха грешка, която ги остави на десетата позиция във Висшата лига – на цели 11 точки от топ 4.

Жоао Феликс откри в 52-ата минута, но 10 минути по-късно Дукур изравни. В 76′ Кай Хаверц се разписа от дузпа, но Симс пак изравни за Евертън в 89-ата минута.

Освен равенството, Потър изпита разочарование и от контузия на Кристиан Пулишич, който бе принудително заменен.