Човекът, който донесе титлата на Аржентина, отново е невероятен (ВИДЕО)

0
Емилиано Мартинес

Емилиано Мартинес влезе в устата на целия свят, след като бе с основна заслуга Аржентина да спечели световната титла в Катар. Стражът направи невероятни спасявания, като едно от най-добрите беше в 120-ата минута на финала срещу Франция.

За да докаже, че изявите му не са били случайност, Мартинес се прояви невероятно и в двубоя на своя тим Астън Вила срещу Лийдс.

Бирмингамци надделяха с 2:1, а Мартинес на два пъти показа невероятен рефлекс и умения.

Първата ситуация бе в края на първото полувреме, когато изби в корнер удар на Родриго от вратарското поле.

Второто положение бе в 53-ата минута, когато аржентинецът с акробатичен плонж изби прехвърлящ удар на Уилям Гнонто.