Ботев Пловдив приключи лагера в Банско с победа

0
ботев пловдив
Facebook: botevplovdiv

Отборът на Ботев Пловдив спечели последната си контрола от подготвителния лагер на тима в Банско. „Канарчетата“ спечелиха проверката с руъмнския Политехника Яш с 2:0, след като в първия си мач в известния зимен курорт Ботев загуби с 0:2 от друг румънски тим – Университатя Крайова.

Попаденията за пловдивчани отбелязаха Мартин Секулич през първата част и Димитър Тоневс от дузпа през второто полувреме. Ботев си прибира в Пловдив, където ще протече втората част от летния подготвителен лагер. За „жълто-черните“ предстоят още две контроли с гръцкия Арис Солун и Черноморец Бургас.