Безпощаден Черно море разби Септември (ВИДЕО)

0
Черно море
LAP.bg

Черно море записа категорична победа над Септември София с 3:0 като домакин в откриващия мач от 24-ия кръг на Първа лига.

„Моряците“ не оставиха шансове на намиращия се в добра форма отбор на Септември и заслужено спечели трите точки.

На стадион „Тича резултатът бе открит след само пет минути игра. Исмаил Иса намери Мазир Сула, който успя да се разпише за Черно море.

Черно море

В 39-ата минута и Исмаил Иса успя да се разпише, удвоявайки аванса на домакините.

В средата на второто полувреме Сула асистира за Влатко Дробаров, който оформи крайното 3:0.

С победата Черно море се изкачи до петото място с 39 точки, изпреварвайки Левски и Славия, които са с 38 и с мач по-малко. Септември остава на 11-о място с 22 пункта.