Берое изгуби от руснаци в Турция

0
Берое
Снимка: Сайт на Берое

Отборът на Берое изигра втората си контрола на турска земя срещу корав съперник, като в мача имаше битка и доста нерви. Берое изгуби от руския Рубин Казан с 0:2 спаринга в Белек, в който съдията показа по един червен картон на играчи от двата тима.

Жоел Фамейе откри резултата в полза на Рубин в 17-ата минута, а Камил Мулин удвои в 67-ата. Към края на първата част Симеон Мечев и Александър Зотов бяха изгонени от рефера, след като опитаха саморазправа помежду си.

До почивката силни изяви имаше младият вратар на заралии Иван Гошев, а единственият удар във вратата за тях бе дело на Тонислав Йорданов.

За Берое титуляри излязоха: Иван Гошев, Зария Ламбулич, Макс Челич, Симеон Мечев, Божидар Пенчев, Денислав Станчев Йоан Бауренски, Спас Георгиев, Вини Трибуле, Педро Енрике и Тонислав Йорданов.