Берлускони накара Милан да страда (ВИДЕО)

0
Милан

Италианският шампион Милан постигна много труден успех срещу Монца с 0:1 като гост в среща от 23-ия кръг на Серия А.

Жуниор Месиаш вкара единственото попадение в срещата, което донесе победата на „росонерите“.

Отборът на Силвио Берлускони накара Милан да страда през всичките 90 минути, като гостите трепереха до последно.

В 72-ата минута удар в гредата разтресе вратата на Милан, но тимът все пак успя да спечели трите точки.

С победата Милан се изравни по точки с втория Интер, който по-късно днес приема Удинезе. Двата тима са с по 44 точки, а лидер е Наполи с 62.