Байерн вкара 8 гола в мач с 3 червени картона (ВИДЕО)

0
Хари Кейн
Снимка: Twitter.com/FC Bayern Munich

Немският колос Байерн Мюнхен разгроми Дармщад с 8:0 като домакин в мач от 9-ия кръг на Бундеслигата. Баварците вкараха и осемте гола през второто полувреме на мача.

Любопитното е, че бяха показани цели три червени картона – един за домакините и два за гостите. Първи бе изгонен Йошуа Кимих още в четвъртата минута, а след това в 21-ата и в 41-ата минути бяха изгонени двама играчи на Дармщад.

След почивката Хари Кейн вкара хеттрик, по два гола вкараха Лирой Сане и Джамал Мусиала, а едно попадение добави Томас Мюлер.

Единият гол на Хари Кейн пък бе вкаран зад центъра – попадение, което може да видите във видео репортажа от мача по-долу. Иначе Байерн е лидер в Бундеслигата с 23 точки – на точка пред Байерн Леверкузен, който е с мач по-малко.