Байерн продължава да няма победа през 2023 г.

0
байерн мюнхен алфонсо дейвис айнтрахт франкфурт

Отборът на Байерн Мюнхен записа трето поредно равенство в германската Бундеслига през 2023 г. Действащите шампиони не успяха да победят гостите от Айнтрахт Франкфурт в мач от 18-и кръг на първенството, който завърши 1:1. „Баварците“ откриха резултата с гол на Лирой Сане в 34-ата минута след асистенция на Томас Мюлер, а „орлите“ изравниха в 69-ата минута чрез Рандал Коло Муани.

Байерн остава лидер в класирането с 37 точки, с една повече от втория Унион Берлин. Айнтрахт е на пета позиция с 32 точки.