Байерн е с единия крак в елиминациите на ШЛ

0
Байерн мюнхен

Байерн Мюнхен спечели гостуването си на Галатасарай с 3:1 в мач от трети кръг на Група „А“ в Шампионска лига. Срещата в Истанбул бе равностойно, но шампионите на Германия изпозлваха по-умело своите възможности пред противниковата врата.

Кингсли Коман откри резултата за „баварците“ още в 8′. Домакините се върнаха в мача в 30′, когато Мауро Икарди бе точен от дузпа. Така и завърши първата част. Хари Кейн се разписа в 73′, а Джамал Мусиала оформи крайния резултат 6 минути по-късно.

Така възпитаниците на Томас Тухел остават на първото място с 9 точки след първите си три срещи и при още една победа ще си гарантират място на осминафиналите. Галатасарай заема второ място във временното класиране с 4 точки.