Атлетико Мадрид устиска победата срещу смел Фейенорд

0
Атлетико Мадрид Фейенорд

Атлетико Мадрид спечели с 3:2 важния мач от груповата фаза на Шампионска лига срещу Фейенорд. Мачът от група Е премина през два пълни обрата. Ротердамци поведоха още в седмата минута чрез автогол на Марио Ермосо, а след това за 2:1 и с попадение на Давид Хацко в 34-ата минута.

През това време мадричани изравняваха с голове на Алваро Мората (12′) и Антоан Гризман (45′). Веднага след почивката „дюшекчиите“ излязоха напред в резултата за 3:2 чрез втори гол на Мората.

По този начин Атлетико събраха 4 точки временно са първи в групата си. Фейенорд вече е трети с три точки.

В другия мач по това време Антверп поведе с 2:0 на Шахтьор Донецк, а след това загуби с 2:3.