Астън Вила запрати Евертън в зоната на изпадащите

0
астън вила евертън

Отборът на Астън Вила спечели гостуването си на Евертън с 2:0 в мач от 25-и кръг на английската Висша лига. Възпитаниците на Унай Емери прекъснаха серия от три поредни загуби, докато играчите на Шон Дайч загубиха трети мач от последните си пет срещи в шампионата.

Попаденията за бирмингамци паднаха през втората част, като първи Оли Уоткинс откри в 63-ата минута, а крайният резултат оформи Емелиано Буендиа в 81-ата минута. Астън вила заема 11-а позиция с 31 точки, докато „карамелите“ са в зоната на изпадащите на 18-о място с 10 точки по-малко.