Арда приключи лагера на турска земя със загуба

0
Арда
Снимка: Сайт на Арда

Отборът на Арда приключи лагера си на турска земя със загуба. Кърджалийци отстъпиха пред датския Вендисел с 1:2. Датчаните откриха резултата в 21-вата минута, когато груба грешка на Алекс Петков позволи Йенсен да излезе сам срещу вратаря Васил Симеонов и да стреля ниско край него за 1:0.

В 80-ата минута Арда изравни. След центриране отдясно Иван Коконов засече майсторски топката от въздуха и я насочи във вратата за 1:1. Само две минути по-късно обаче датчаните стигнаха до ново попадение. След вдигане отдясно и рикошет в бранител на Арда, кълбото отскочи към непокрития около точката за дузпата Сойберг и той го насочи под напречната греда – 2:1 за Вендисел.

Стартов състав на Арда: 36. Симеонов, 2. Али, 11. Георгиев, 24. Петков, 27. Игнатов, 77. Юруков, 70. Слав, 29. Атанасов, 10. Ковачев, 18. Ласана, 25. Исак