Алмерия и Атлетико Мадрид поделиха точките

0
алмерия

Отборите на Алмерия и Атлетико Масрид завършиха наравно 1:1 в мач от 17-ти кръг на испанската Ла Лига. Срещата на „Ещадио де лос Хуегос Медитеранеос“ премина под диктовктата на домакините, но пък „дюшекчиите“ имаха по-чистите положения за гол.

Резултатът откри Анхел Кореа от Атлетико в 18-та минута след точен пас на Жофри Кондогбия, но в 37-та минута домакините изравниха чрез Ел Билал Туре, който получи голово подаване от Лукас Робертоне.

Столичани доиграха двубоя с човек по-малко заради два жълти картона на защитника Серхио Игуйон. Испанецът се появи в игра в 67-та минута, а в 85-та получи първия си картон заради непосртменско поведение. В 89-та бранителят изпозлва лакът при единоборство, което не остана незабелязано от съдията и той бе изпратен под душовете.

Играчите на Руби заемат 13-то място във временното класиране с 18 точи, докато възпитаниците на Чоло Симеоне са 4-ти с 28 пункта.