Милан взе скучна победа над Тотнъм (ВИДЕО)

0
Милан-Диаз

Милан взе аванс в осминафиналния сблъсък с Тотнъм в Шампионска лига. „Росонерите“ надделяха с 1:0 в първата среща в Милано, а единството попадение бе дело на Брахим Диаз. Реваншът е на 8 март.

„Росонерите“ започнаха отлично двубоя и още в 7-ата минута вкараха гол. Брахим Диаз бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле и от близка дистанция прати топката в мрежата.

През останалата част от първото полувреме положения липсваха. В последните секунди Хари Кейн удари греда, но впоследствие се оказа, че е бил в засада.

В първите 30 минути на втората част положения липсваха. Милан убиваше темпото, докато Тотнъм така и не успя да стигне до ситуация за гол. В рамките на две минути около 80-ата „росонерите“ създадоха две отлични ситуации за гол, но и в двата случая ударите с глава минаха на сантиметри от гредата.

До края на мача не се случи нищо интересно и двубоят завърши при резултат 1:0. Така всичко ще се реши в реванша в Лондон.