10LV Inbet

Рашфорд вдъхнови Манчестър Юнайтед към нова победа

0
Маркъс Рашфорд

Манчестър Юнайтед победи с 3:0 Чарлтън Атлетик в четвъртфинален мач от турнира Карабао къп. “Червените дяволи” поведоха чрез новата си бразилска звезда Антони в 21-ата минута на своя „Олд Трафорд“, но успяха да затвърдят преднината си чак в добавеното време.

След час игра се появи намиращия се в страхотна форма Маркъс Рашфорд. Английският национал заби два гола в добавеното време на сблъсъка и така направи победата на Юнайтед класическа.

Иначе Юнайтед владееше топката в 70% от времето и не позволи на съперника си от Лига 1 да си помисли за изненади.

Пълно видео от мача можете да откриете тук

В друг мач от същата фаза на турнира Нюкасъл победи с 2:0 Лестър. Точни за джордитата бяха Бърн и Жоелинтон.