Нотингам удържа Челси и го остави на осмо място

0
Нотингам Форест Челси

Нотингам Форест и Челси завършиха наравно 1:1 в последния мач от 18-ия кръг на английската Висша лига. Срещата премина през поделено надмощие и резултатът изглежда закономерен.

Челси откри в 16-ата минута чрез Рахийм Стърлинг. Кристиан Пулишич центрира, а Кай Хаверц стреля в напречната греда, след което попадна на крака на Стърлинг. За английския национал бе лесна задача да отбележи.

През второто полувреме домакините бяха по-добрият отбор. След час игра те изравниха след корнер, при който Серж Орие бе най-съобразителен и от непосредствена близост вкара за 1:1.

Равенството изкачи Нотингам на 18-о място в класирането с 14 точки. Челси е осми с актив от 25 точки.