Нюкасъл вкара 4 на Челси за разгром във Висшата лига

0
Калъм Уилсън, Нюкасъл

Отборът на Нюкасъл разби Челси с 4:1 като домакин в среща от 13-ия кръг на Висшата лига. „Свраките“ стигнаха до победата след по-силно второ полувреме.

Нюкасъл поведе в 13-ата минута с Александър Исак, а Рахим Стърлинг изравни в средата на първата част. През второто полувреме Ласелес и Жоелинтон вкараха два бързи гола за 3:1.

Рийс Джеймс бе изгонен от тима на Челси, а след това Нюкасъл вкара и още един гол чрез Антъни Гордън.

В класирането Нюкасъл е шести в подреждането с 23 пункта, докато Челси остава на десета позиция с 16 точки.