Хебър с първа победа в контролите, надви украинци

0
Хебър
Facebook.com

Новакът в efbet Лига – Хебър, постигна първи успех на подготвителния си лагер в Турция.

Възпитаниците на Владимир Манчев се наложиха с 2:1 над украинския Кривбас във втората си контрола в южната ни съседка.

„Гробарите“ поведоха с гол на Арсенио Валпорт в 35-ата минута, преди украинците да изравнят чрез Евген Банада в добавеното време на първата част.

Победното попадение за тима от Пазарджик реализи обиколилият няколко родни клуба Архан Исуф от дузпа. Исуф вкара пет минути преди края на мача.

Следващата контрола на Хебър е на 27-и януари с тима на Каспий Актау. Каспий е казахстански тим.