Осминафиналите на Купата на африканските нации вече е в разгара си, което значи, че и фаворитите вече влизат в играта. Сред тях е и Сенегал, който трябва да се справи с Кабо Верде на първо време.
Сенегал завърши със само един вкаран гол
Статистиката за момчетата на Алиу Сисе беше изключително красноречива - една победа и две равенства, а в трите мача падна точно едно попадение. Сенегал е единственият отбор без допуснат гол на турнира, но в атакуващ план нещата са притеснителни, след като голът дойде в последната минута на мача със Зимбабве след дузпа.
Кабо Верде определено няма да се даде без бой. Островитяните излязоха от трудна група и се представиха на ниво, а сега ще искат да затруднят страдащия си съперник максимално много. Не съм сигурен дали може да се говори за някакво зрелище с оглед на характеристиките на двата тима.
Залог за под 1.5 гола и Х ПП
Нахвърлям се на големите ставки, защото тук ми изглежда изключено двубоят да се превърне в някакво надвкарване.
Покажи още