Шефилд Юнайтед и Престън нямат особени поводи за щастие през този сезон, като единствено разстоянието от опасната зона дава някакво успокоение за феновете. Сега тимовете излизат един срещу друг в двубой без особена значимост.
Шефилд не е резултатен напоследък
След повторното заставане на Пол Хекингботъм начело на тима "остриетата" се представят добре, като основна роля за това има здравата защита. Тя обаче се пропука на два пъти през уикенда срещу Дарби, без да може Шефилд да отговори на предизвикателството. Головете в състава не са много, а мислите на тима бавно, но сигурни вече се пренасят към следващия сезон. При Престън попаденията са малко повече и в двете посоки, но като класиране няма никаква разлика между съставите.
Залог за под 2.5 голаОчаквам доста равностоен двубой, които изобщо да не е изпълнен с някакви особени атракции за привържениците.
Покажи още