Звучна издънка на ПСЖ във френската Лига 1

0
Килиан Мбапе ПСЖ
Twitter/PSG

ПСЖ не отправи нито един точен удар към вратата на Рен и логично загуби. Парижани допуснаха първа издънка за сезона във френската Лига 1 и отстъпиха в гостуването си в едноименния град с 0:2.

Атомното звездно трио Лионел Меси, Килиан Мбапе и Неймар отново започна от първата минута, но не сработи.

През първото полувреме не се случиха много интересни неща, все пак аржентинецът удари гредата след половин час игра. Той стреля опасно от пряк свободен удар.

В края на първата част парижани се оказаха назад в резултата, след точен изстрел на Лаборд.

Шокът обаче стана по-голям веднага след почивката, когато Флавиен Те удвои (46′).

В 68-ата минута гол на Мбапе бе отменен заради засада, а до края ПСЖ така и не успя да върне поне едно попадение.