Започна новият сезон в Шампионската лига

0
лого на шампионска лига
Лого на Шампионска лига.

Новият сезон в Шампионската лига стартира. Първата среща от най-силната надпревара се изигра в столицата на Исландия Рейкявик. В града се играе минитурнир, който ще определи един участник в първия квалификационен кръг.

В първия полуфинал Интер Клуб Дескалдес от Андора победи с 2:1 Ла Фиорита от Сан Марино. Данило Риналди отбеляза първия гол в ШЛ за сезона, като откри резултата в края на първото полувреме. След почивката Хенис Солдуга се разписа на два пъти за победата на Дескалдес.

Тимът от Андора чака победителя от двубоя между Естония Левадия и Викингур Рейкявик.