За Марадона: Бока удари Барселона с дузпи

0
Марадона

Бока Хуниорс победи Барселона с 4:2 след изпълнение на дузпи в мача, който се организира в памет на легендата на двата клуба Диего Марадона. Аржентинецът почина на 25 ноември миналата година.

Каталунците поведоха в 51-та минута чрез Феран Жутгла.

Минути след това Бока натисна и Луис Васкес се озова очи в очи с Нето, но бразилският страж спаси.

Аржентинският колос все пак изравни 20 минути по-късно, след като Есекиел Себайос матира стража на Барса.

При дузпите за Барселона се разписаха Дани Алвеш и Феран Жутгла, а Матеус Перейра и Гийем Хайме пропуснаха, докато за Бока точни бяха и четиримата изпълнители – Маркос Рохо, Карлос Искиердос, Кристиан Павон и Арон Молинас.