За Бейл футболът в САЩ е детска игра (ВИДЕО)

0
Гарет Бейл
Източник: Facebook/ Los Angeles Football Club

Уелската звезда Гарет Бейл показа, че все още има много футбол в себе си и реализира страхотен гол за Лос Анджелис при победата с 4:1 над Реал Солт Лейк.

Бързоногият футболист влезе като резерва в двубоя, тъй като все още не е достигнал оптимална форма. Той се появи в игра 26 минути преди края на мястото на Карлос Вела. И в 87-ата минута показа на какво е способен.

33-годишният играч получи топката по десния фланг около централната линия, навърза двама бранители, нахлу в наказателното поле и с хубав удар покрай вратаря реализира.

Голът му накара специалистите да се възхитят: „За Бейл футболът в САЩ е детска игра“, „Той игра на ниво начинаещ във ФИФА“ и подобни бяха коментарите за попадението.