10LV Inbet
ЦСКАЛевскиЛудогорецБотев ПловдивЛокомотив ПловдивСпартак ВарнаАрдаСлавияЧерно МореБероеЛокомотив СофияПирин БлагоевградЦСКА 1948Ботев ВрацаЕтърХебър 1918КрумовградМанчестър СитиМанчестър ЮнайтедЛивърпулЧелсиАрсеналБайерн МюнхенБарселонаРеал МадридЮвентусИнтер

Юнайтед тръгна с победа в ерата „Рангник“

0
Фред
Снимка: Twitter

Фредерико Родригес де Паула Сантос, или известен като Фред, един от най-ненужно мразените играчи в ерата на Оле Гунар Солскяер, вкара първия гол в ерата на Ралф Рангник. И то какъв гол. Попадението на Фред в 77-ата минута донесе трудна победа на Манчестър Юнайтед с 1:0 над Кристъл Палас на „Орд Трафорд“ и зарадва дебютиралия като старши треньор на „червените дяволи“ Рангник.

Фред се разписа с майсторски удар за учебник от дъгата на големия пеналт, след като вече не се виждаше как домакините могат да преодолеят многолюдната и добре организирана защита на гостите. Любопитно е, че само две минути по-рано воденият от Патрик Виейра тим изпусна да открие резултата. След ъглов удар топката бе отклонена с глава към Аю, който шутира от воле от малкия пеналт, то топката мина край голлинията и слисания Де Хеа излезе в аут. 

След XV кръг Юнайтед излезе шести в Премиър лийг с 24 точки, с 11 по-малко от лидера Манчестър Сити. 

Шести с 25 пункта и мач по-малко е Тотнъм, който срази Норич с 3:0 у дома. За успеха точни бяха Лукас Моура в 10-ата минута, Санчес в 67-ата и Сон Хьон-Мин в 77-ата.

Последвайте ни в Google Новиниgoogle news image
Автор
Георги Колев
Георги КолевГеорги Колев е роден в Плевен. Завършил е СУ „Климент Охридски“ София. Работил е повече от 20 години като кореспондент на водещи спортни ежедневници у нас, като е отразявал новини от спортния и футболния живот на България.
Коментирай

Няма коментари.