Уулвс спря Челси с гол в последната секунда

0
уулвърхемптън
facebook.com/Wolves

Челси и Уулвърхемптън завършиха наравно 2:2 в мач от от 36-тия кръг на английската Висша лига. Първото полувреме на стадион „Стамфорд Бридж“ завърши при нулево равенство.

Ромелу Лукаку откри резултата в 56-ата минута от дузпа. Още в следващата атака отново той удвои.

Домакините се успокоиха, но това им изигра лоша шега. Тринкао намали в 79-ата минута, а седем минути след края на редовното време Конър Коуди взриви сектора за гости и оформи крайното 2:2.

На трибуните беше новият собственик на Челси Тод Боели. Той е начело на американския консорциум, чиято оферта беше приета.

В другите мачове Астън Вила победи като гост Бърнли с 3:1, а Брентфорд удари с 3:0 у дома Саутхемптън.