Волейболните ни юноши отстъпиха на Италия

0
българия волейбол

Юношеският национален отбор на България по волейбол загуби с 2:3 гейма от Италия (17:25, 25:21, 25:15, 24:26, 15:17) в мач от Група 2 на провеждащото се в момента Европейско първенство за юноши до 18 г. в Грузия.

Възпитаниците на Виктор Карагьозов трябва много да съжаляват, защото изпуснаха три мачбола в четвъртия гейм и тайбрека на срещата. Лидер във временното класиране е именно „Скуадрата“ с четири победи от четири мач, докато младите „лъвчета“ имат три успеха и едно поражение. В четвъртък България играе с Германия в последен сблъсък от груповата фаза.