Вдъхнаха кураж на нападател на „сините“

0
Билал Бари

Билал Бари все още не може да се отпуши за Левски. Нападателят полага огромни усилия и се ползва с доверието на треньора Станимир Стоилов, но засега нещата не се получават. Днес Бари получи мощна подкрепа, която дойде от неочаквано място.

Медиите във Франция обърнаха внимание на Билал Бари. Юношата на Ланс играе важна роля в редиците на 26-кратния шампион на България, пише lensois.

Френското издание информира, че 23-годишният футболист е започнал като титуляр в 10 мача от началото на сезона и тепърва ще вкарва голове. Бари участва във всички мачове на своя отбор, който имаше разочароващ старт в българското първенство – тимът заема 11-о място във временното класиране от 14 отбора с 8 точки.

Преди това играчът игра за друг български отбор – Монтана, отбелязва изданието.