Юношите на България загубиха шансове за Европейското

0

Юношеският национален отбор на България U19 допусна загуба в група 6 на Европейските квалификации, отстъпвайки с 0:1 на Черна гора. Така нашите отпадат още в първия кръг на пресявките.

Единствения гол в мача вкара Матия Кривокапич в 62-ата минута, а черногорците дори завършиха с 10 души след втори жълт картон на Боян Аджич четвърт час преди края.

В другата среща от групата Република Ирландия и Босна и Херцеговина завършиха 1:1 и имат по 4 точки. Черна гора има 3, а България е с нулев актив.

Напред продължават първите два отбора от всяка група и така математически вече е невъзможно да продължим.