Украйна премина през Армения и оглави групата

0
украйна

Националният отбор на Украйна победи Армения с 3:0 във втория мач от Група 1 на Лига „B“ в тазгодишното издание на турнира Лига на нациите. Срещата се игра на неутралния стадион „ЛКС“ в Полша, а символичните домакини доминираха във всеки един аспект от играта и закономерено се поздравиха с трите точки.

Всичките голове паднаха през вторите 45 минути. Резултатът бе открит в 61-та минута от Руслан Малиновский, а 16 минути по-късно и Олександър Караваев бе точен за селекцията на Олександър Петраков. Крайното 3:0 оформи влезлият като резерва Виталий Миколенко в 84-та минута.

Така украинците оглавиха временното класиране и вече имат 6 точки след първите си две срещи, докато Армения е на трета позиция с три пункта на сметката си.