10LV Inbet
ЦСКАЛевскиЛудогорецБотев ПловдивЛокомотив ПловдивСпартак ВарнаАрдаСлавияЧерно МореБероеЛокомотив СофияПирин БлагоевградЦСКА 1948Ботев ВрацаЕтърХебър 1918КрумовградМанчестър СитиМанчестър ЮнайтедЛивърпулЧелсиАрсеналБайерн МюнхенБарселонаРеал МадридЮвентусИнтер

Треньорът на Македония ГП: Имам големи очаквания

0
ЦСКА Македония ГП Брадли де Нойер
Lap.bg

Старши треньорът на Македония Гьорче Петров – Муарем Байрами, сподели очакванията си за реванша с ЦСКА. Първият сблъсък от квалификациите на Лига на конференциите завърши при резултат 0:0.

В четвъртък от 20 часа на стадион „Българска армия“ двата отбора ще решат окончателно спора си.

„Подготвяме се усилено. В сряда сутринта тръгваме за София с автобус, близо е, няма нужда да летим със самолет. Оптимист съм, вярвам в този отбор на Македония ГП“, започна Байрами. 

„Въпреки това 0:0 мисля, че ЦСКА все още е фаворит, сега ще играят пред своите фенове. Ще бъде трудно, но сме готови да дадем всичко от себе си. Ако играем в четвъртък, както играхме в първите 45 минути в Скопие, очакванията ми са още по-големи. Все пак ЦСКА е фаворит“, добави младият специалист. 

Последвайте ни в Google Новиниgoogle news image
Автор
Красиан Митев
Красиан МитевКрасиан Митев е български спортен журналист и анализатор. Работил е за редица спортни медии, сред които Топспорт, Боец, Sportnamasa и още други. Красиан има роля в проверката и верификацията на казината и букмейкърите в сайта Nostrabet.
Коментирай

Няма коментари.